Nasi uczniowie na I edycji Słupeckiego Festiwalu Rzemiosła
Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Rzemieślniczej Grze Miejskiej „zaGRAjMY w RZEMIOSŁO”, organizowanej w ramach I edycji Słupeckiego Festiwalu Rzemiosła przez Cech Rzemiosł Różnych w Słupcy.
Dla naszej młodzieży było to niezwykle ciekawe i inspirujące wydarzenie. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania, poznawali tajniki różnych zawodów oraz świetnie bawili się podczas całej gry miejskiej. Wszyscy wrócili pełni pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Udział w wydarzeniu sprawił uczestnikom ogromną radość i dostarczył wielu powodów do uśmiechu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w I edycji Słupeckiego Festiwalu Rzemiosła i reprezentować naszą szkołę podczas tak wartościowego przedsięwzięcia.
Opiekę nad uczniami sprawowały panie Iwona Chojnacka oraz Izabela Romańska.
Tekst i zdjęcia: I.Chojnacka


















