25.05 został rozstrzygnięty II Ogólnopolski Przegląd Logopedyczny pod hasłem „MOI RODZICE-MÓJ SKARB”, skierowany do uczniów z niepełnosprawnościami z klas I-III. Organizatorem tego Przeglądu był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy. Konkurs polegał na nagraniu recytacji wiersza oraz wykonaniu pracy plastycznej związanej z tematyką przeglądu.
Laureatami z naszego Ośrodka zostali:
Klasa I
Dominik Lange: wyróżnienie
Klasa III
Mikołaj Zborowski: II miejsce
Pozostali uczestnicy:
Agnieszka Hejna otrzymuje dyplom za udział
Basia Opas otrzymuje dyplom za udział
Julka Opas otrzymuje dyplom za udział
Piotr Kępa otrzymuje dyplom za udział
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. BYLIŚCIE REWELACYJNI !!!!!!!!
Serdecznie dziękuję pani Romie Baranowskiej, pani Monice Majewskiej oraz pani Sylwii Wiatrowskiej za trud, zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie prezentacji konkursowych. Podziękowania kieruję również dla rodziców i opiekunów, którzy wspierali dzieci w procesie przygotowania do konkursu.
Wyróżnione i nagrodzone prace plastyczne można obejrzeć na Facebooku Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.
Jeszcze raz gratuluję i bardzo dziękuję.
Marzena Dykta



