Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Słupcy
WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY
Uczeń Szkoły Przysposabiającej do pracy zajął II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ,,Moje Miejsce w Wielkopolsce”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.